İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ehliyethane Ehliyet sınav soruları E-Sınav

Ehliyet Sınav Soruları

        Bu Kategoriden Ehliyet Sınav Soruları  ile alakalı geçmiş Sınavda Sorulmuş Sorulara ulaşabilirsiniz. Sınavlar 50 Sorudan oluşmakta ve tamamı geçmiş yıllardaki sınavlarda sürücü adaylarının karşısına çıkmıştır. Sorular çözüldükten sonra sınavı bitir butonuna basılarak sınav sonucu analiz edilebilmektedir. Google Playstore uygulmayı indir veya AppGallery Uygulamayı İndir linkleri Üzerinden Android cihazlarınıza indirebileceğiniz uygulamamız sayesinde günün her vaktinde sınav sorularına hızlı bir şekilde ulaşabilir ve istediğiniz ders üzerinden kendinizi test edebilirsiniz.

Ehliyet sınav soruları çözümlü Sorular

EHLİYET SORULARI

Ehliyet Almak İçin Ehliyet Sınav Soruları Ve Cevapları

ehliyet sınav soruları çözerek teorik sınava hazırlanmak mümkün.Ehliyet almak isteyenlerin geçmiş yıllarda çıkan teorik sınav sorularını çözmesi gereklidir. Çünkü, konular aynı olduğu için her sene benzer sorular çıkar. Bu soruların tamamının incelenip doğru yanıtlarının işaretlenip eksik olan konular üzerinde de konu anlatımlı tekrar ve test ile pratik yapılması gereklidir. Bu ihtiyaçlardan doğan Ehliyet Vakti ile sizde Milli Eğitim Bakanlığınca düzenlenen ehliyet sınavının son 10 yılda çıkan tüm sorularını görebilirsiniz.

 

ehliyet sınav soruları
ehliyet sınav soruları

ehliyet sınav soruları için geçmiş yıllardaki soruları inceleyerek kendinizi test edebilir, eksik olduğunuz konulara tekrar dönüş sağlayarak bilgi eksiklerinizi giderebilirsiniz. Bu kapsamda en çok sorulan 10 soru, kendinizi kapsamlı olarak test edebileceğiniz 25 soruluk sınavlar bulunmaktadır.

Kendilerini deneme testleri ile  ehliyet sınavına hazırlamak isteyen içinse 50 soruluk sınavlara tabi tutulabilirsiniz. Günün her anında, istediğiniz yerden sorulara erişerek İnternet aracılığı ile giriş yapıp soruları çözmeye hemen başlayabilirsiniz.

  • Ücretsiz Ehliyet Soruları Havuzu

Sunduğumuz hizmetler için sizden herhangi bir ücret talep edilmez. Gelir kaynağını tamamıyla dijital reklamlardan oluşturan web sitemiz üzerinden alacağınız hiçbir hizmette en ufak bir tutar ile ücretlendirilmezsiniz. Özellikle zamanı kısıtlı olan insanlar için son derece avantajlı bir durum oluşturan

Ehliyet sınav soruları havuzumuz için günün her saati giriş yaparak ihtiyaçlarınızı gidebilirsiniz. Web sitemize sadece ehliyet alacak olanlar değil, aynı zamanda daha önce ehliyet almış ancak trafik kuralları hakkında bilgisini tazelemek isteyen kişilerde faydalanabilirler. Ehliyetle herhangi bir ilgisi bulunmadığı halde ilk yardım veya motor hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için de benzersiz bir bilgi kaynağı olan web sitemize günün her saatinde ve bulunduğunuz her lokasyon dan girebilirsiniz.

  • Ehliyet Sınavı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Ehliyet sınavına girecek olanlar için sınıf ayrımı yoktur. Her ehliyet sınavında, farklı ehliyet sınıfına tabi olan herkes aynı sınava girer. Totalde 50 soru sorulur. Soruların katsayıları aynıdır. Bu da demek oluyor ki motor dersinden yanıtlayacağınız bir doğru ile ilk yardım dersinde yanıtlayacağınız bir doğrunun size getireceği puan sayısı aynıdır. Bu nedenle tüm derslere eksiksiz olarak hazırlanarak

ehliyet sınav soruları hazırlığında gayretli ve bilinçli sürücü olduğunuzu kanıtlayabiliriz.Ehliyet sınavı için hazırlanırken sadece bilgisayar başında vakit ayrılmanız gerekmez. Mobil uygulamamız sayesinde tüm sorulara telefonlarınızdan veya tabletlerin izden ulaşabilirsiniz. Sınavda mutlak başarıyı yakalamak için çıkmış olan soruları inceleyerek yanıtlara bakabilir ve eksik olduğunuz konular üzerinden verileri pekiştirerek yeniden kendinizi deneyebilirsiniz. Her bir test sonunda eksiklerinizi belirledikten sonra konu anlatım bölümümüzü inceleyerek dersler hakkında özelleştirilmiş bilgilere de ulaşabilirsiniz. Web sitemizin basit ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde aradığınız her şeye kolay bir şekilde ulaşmanız mümkündür.

Ehliyet Vakti İçeriğinde Neler var ? 

  • Ehliyet Sınav Sorularını Ücretsiz İndirebilirsiniz

             Ders notlarını ve sınav sorularını PDF olarak indirme imkanı da sunan firmamız ilk yardım bilgisi soruları, motor ve araç tekniği soruları, trafik ve çevre soruları gibi tüm soru tiplerini konu bazında farklı kategorilere ayırarak da hizmetinize sunar. Kendinizi hızlı bir şekilde test edebileceğiniz soru tiplerinin de bulunduğu sınavlara eksiksiz ve hatasız bilgilerle ulaşmanız mümkündür.

          ehliyet sınav sorularından otuzbeş doğru yapılması gereklidir. Her bir soru 2 puan olduğu için totalde 70 puan almalısınız. Trafik, motor, ilk yardım gibi konular hakkında uzmanlaşarak sınavdan mutlak bir şekilde başarılı çıkmak için ihtiyacınız olan tüm soruları sizler için sunan firmamızda başarıyı şansa bırakmayacaksınız. Kendinizi test ederek sınava eksiksiz bir şekilde hazırlanmak için ihtiyacınız olan tüm veriler web sitemizde sizleri bekliyor. Direksiyon sınav bilgilerinden sürücü adaylarında aranan şartlara kadar sınavla ilgili bilgilere ulaşabileceğiniz sitemizden trafik cezalarından levhaların hangi anlamlara geldiğine kadar birçok bilgiye ulaşmanız mümkündür. android cihazlar üzerinden de indirebileceğiniz uygulamamız sayesinde günün 24 saati boyunca programlarımıza ulaşabilir ve istediğiniz konu üzerinden soru çözebilirsiniz her yıl binlerce sürücü adayının ehliyet alabilmek için ter

ehliyet sınav soruları seçeneklerine konforlu bir şekilde ve kendi takviminizi oluşturarak çalışabilirsiniz.

  • Ehliyet Sınavı için Kendi Takviminizi Oluşturun

                      Ehliyet sınavına da ihtiyaç duyulan tüm sorular web sitemizde bulunmaktadır kendi takviminizi oluşturarak ders çalışmanıza olanak sağlar.Bilinçli bir sürücü olma yolunda ihtiyacınız olan teorik bilgileri bir arada bulundurduğumuz havuzumuzda hem kendinizin hem de trafikteki diğer canlıların hayatlarını tehlikeye atmamak için ihtiyacınız olan tüm bilgilere ulaşacaksınız. Web sitemizde elde edeceğiniz bilgilerin kalıcılığını arttırmak adına görsel hafızanızdan da yararlanabilirsiniz. Özellikle ilk yardım sorularında görsel destekli olan sınav sorularını inceleyerek hafızanızda kalıcı bir yer edinmesini sağlayabilirsiniz.                  4 kez girme hakkınızın olduğu ehliyet sınavında e-sınav ya da normal sınav tercihlerinde bulunabilirsiniz. Normal sınava girmeniz durumunda başarısızlık neticesinde e-sınav talebinde bulunabilirken e-sınavdan geçersiz not alma durumunda normal sınava geçiş talebinizin olmadığını unutmamalısınız. Sınav sistemindeki bu ve bunun gibi bütün değişiklikleri sizin adınıza takip eden markamız, fiziki koşullarda girilen sınavlarda 60 dakika, e-sınavda ise 45 dakika olan sınav süresini en etkin şekilde kullanmanız için ihtiyacınız olan tüm bilgilerin bulunduğu ortak bir havuz görevi görüyor.

  • Tüm Derslerde Konu Anlatımı

                  Trafik işaretlerinden motor terimlerine kadar tüm teknik ve pratik bilgilerin teorik anlatımının sunulduğu web sitemizde ehliyet sınav soruları için çıkma ihtimali bulunan tüm soruları sizin için sunar. Geçmiş yıllardaki sınavların istatistikti bilgileriyle derlenmiş hali de sizlere özel olarak sunulur. Geçmiş yıllardaki sınav sorularının istatistiği bilgilerini derleyen ekibimiz, en çok çıkan soruları sizler için tek tek belirleyerek arz eder. Bu sayede ehliyet sınavına çalışmak için yeterli zamanı bulunmayan öğrencilerin dahi kısa bir süre içerisinde yeterli bilgiye kavuşması için ihtiyaç duyulan tüm seçenekler sunulur. Teorik sınavı geçtikten sonra pratikte direksiyon sınavına girmeniz gerektiğini unutmamalı ve direksiyon sınavından da başarı ile geçtikten sonra ehliyetinizi almaya hak kazanacağınızı bilmelisiniz. Ehliyetinizi aldıktan sonra öğrendiğiniz teorik bilgileri günlük yaşamda da hayata geçirerek çevreye, insana ve diğer canlılara duyarlı bir sürücü olmalısınız.

  • Sorular Bizden Çalışmak Sizden

                   Ders çalışmak için meydana gelebilecek tüm bahanelerin bertaraf edilmesini sağlıyoruz. Tamamen ücretsiz olarak sunduğumuz bilgi havuzumuzda son 10 yılda çıkmış olan tüm ehliyet sınav sorularını sizler için derliyoruz. Bununla da yetinmiyor, yılların istatistiğini tutarak çıkması muhtemel soruları da ayrıca kategorilendiriyoruz. Eksik kaldığınız konulardaki bilgi ihtiyacınızı gidermek için konu anlatımlı seçenekler sunuyor, tüm verileri de PDF olarak indirme imkanı veriyoruz. Günün her saatinde, dünyanın her yerinden erişebileceğiniz web sitemiz sayesinde bilgiyi ulaşılabilir kılıyoruz. Bu sayede test kitaplarına ve konu anlatım bankalarına ödeyeceğiniz bütçenin de cebinizde kalmasını sağlıyoruz. Ehliyet sınavını geçebilmeniz için ihtiyacınız olan her şeyi parmaklarınızın ucuna getiriyoruz, size de bu bilgilerden faydalanmak kalıyor.  Ehliyet sınavını geçmeniz ve iyi bir sürücü olmanız en büyük arzumuz… Tüm sürücü adaylarına başarılar diler, kurallara uyan iyi birer sürücü olmalarını dileriz.